سیستم موتورخانه و تصفیه خانه استخر هوشمند

۲۷دی

سیستم موتورخانه و تصفیه خانه استخر هوشمند

توسط aghakhani

سیستم موتورخانه و تصفیه خانه استخر هوشمند

سیستم موتورخانه و تصفیه خانه استخر هوشمند یکی از بهترین سیستم هایی است که شرکت هوشمند سازی در کرج کیانی اسمارت آن را به مشتریان خود ارائه می دهد. که این سیستم را می توانید از روی اپلیکیشن اسمارت هوم بر روی تلفن همراه خود پیگیری و کنترل نمایید.

و هر جایی دور از خانه و یا ویلای خود هستید به آسانی داخل خانه را کنترل بفرمایید. هوشمند سازی خانه در کرج و هوشمند سازی ویلا در کرج نیز بسیار پرطرفدار می باشد. و بسیاری از مردم مناطق مختلف نیز از این سیستم استفاده می کنند. به ویژه هوشمند سازی خانه در عظیمیه ، هوشمند سازی خانه در جهانشهر و هوشمند سازی خانه در گوهردشت ، هوشمند سازی ویلا در کردان و هوشمند سازی ویلا در چهارباغ بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

سیستم موتورخانه و تصفیه خانه استخر هوشمند

سیستم استخر و تصفیه خانه هوشمند

این سیستم هوشمند به صورتی عمل می کند که یک بویلر وجود دارد که آب استخر ویلای شما را می تواند گرم کند. و موتور خانه آن می تواند آب داخل را خالی کند به صورت مکش و همچنین با استفاده از همان موتور خانه استخر را نیز پر کنید. و همچنین سیستم تصفیه خانه به گونه ای است که اب را از چند فیلتر رد کرده و آب تمیز  و بدون کوچک ترین کثیفی وارد استخر می کند.

شوتینگ استخر

این سیستم به گونه ای می باشد که وقتی استخر خارج از ویلا می باشد. و بر روی سطح آب برگ درختان ویلا گرد و غبار و دیگر موجودات کوچک می افتد که این سیستم به طور هوشمند تمامی کثیفی ها را از روی آب جمع می کند.

یکی دیگر از این سیستم ها سقف متحرک بر روی سطح استخر می باشد. که زمانی که از استخر استفاده نمی کنیم سقف آن را می بندیم. و تبدیل به یک سطح صاف شده و حتی می توانیم بر روی آن قدم برنیم. و آب کاملا تمیز و بدون گرد و غباری باقی ی ماند.

۲۰دی

سیستم قفل هوشمند

توسط aghakhani

سیستم قفل هوشمند که یکی از بهترین سیستم هایی است که شرکت هوشمند سازی در کرج کیانی اسمارت آن را به مشتریان خود ارائه می دهد. که این سیستم را می توانید از روی اپلیکیشن اسمارت هوم بر روی تلفن همراه خود پیگیری و کنترل نمایید. و هر جایی دور از خانه و یا ویلای خود هستید به آسانی داخل خانه را کنترل بفرمایید. هوشمند سازی خانه در کرج و هوشمند سازی ویلا در کرج نیز بسیار پرطرفدار می باشد. و بسیاری از مردم مناطق مختلف نیز از این سیستم استفاده می کنند. به ویژه هوشمند سازی خانه در عظیمیه ، هوشمند سازی خانه در جهانشهر و هوشمند سازی خانه در گوهردشت بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

۱۸دی

سیستم صوتی و تصویری هوشمند

توسط aghakhani

سیستم صوتی و تصویری هوشمند

سیستم صوتی و تصویری هوشمند در بسیاری از هوشمند سازی خانه در کرج و هوشمند سازی ویلا در کرج بسیار رایج و ضروری شده است. چون حتی حکم سیستم امنیتی هوشمند را نیز در برخی موارد دارد. که گزینه ی خوبی برای کنترل خانه می باشد. همچنین می توانید با استفاده از اپلیکیشن اسمارت هوم بر روی تلفن همراهتان حتی از راه دور هم سیستم های هوشمند خانه را کنترل کنید.

مزایا سیستم صوتی و تصویری

برخی از این سیستم های صوتی مانند اسپیکر مخصوص داخل خانه که قادر به پخش موزیک های مختلف از طریق همان اپ اسمارت هوم می باشد. و با همان اپلیکیشن قادر به کنترل پخش آن می باشید از طرفی دیگر می توان سیستم صوتی و تصویری خانه را که همان تلویزیون و صدای آن را نیز به آسانی کنترل کرد.

به طوری که تلویزیون را روشن کرده کانال را عوض کنید. و همچنین صدای پخ ش شده را کم و یا زیاد کنید. که این کار را برای مشتریان بسیار راحت کرده است. می توانند زمانی که کودک آن ها داخل خانه است برا او تلویزیون را روشن کرده و برنامه کودک برای او پخش نمود.

می توانید برای تمامی این سیستم های ذکر شده جمعا یک ریموت نیز داخل خانه داشته باشید. به طوری که وقتی داخل اتاق و یا آشپز خانه می باشید بتوانید به راحتی بدون اینکه پوزیشن خود را ترک کنید. صدای ضبط را کم و زیاد کنید و یا کانال مورد نظرتان را عوض کنید.

سیستم صوتی و تصویری، کاملا با خانه شما سازگار شده و برای برآورده کردن نیازهای شما تنظیم می شود. بنابراین زمانی که مراحل راه‌ اندازی کامل شد. کنترل کاملی بر هم سیستم صوتی یا تصویری موجود در همه جای خانه خود را خواهید داشت.

این سیستمها همچنین از لحاظ طراحی داخلی و ایجاد ظاهری مدرن برای خانه نیز سودمند هستند. به علاوه، مانند سایر راهکارهای هوشمند، این سیستم‌های هوشمند خانگی به واسطه امکاناتی که ارائه می دهند. باعث کاهش مصرف انرژی و در نتیجه کاهش هزینه‌ها خواهند شد.

سیستم صوتی و تصویری هوشمند

شرکت کیانی اسمارت لقب بهترین هوشمند سازی در کرج را به خود اختصاص داده است. و شما با اطمینان کامل خانه هوشمند در کرج خود را کیانی اسمارت بسپارید. و عمری با خیال راحت زندگی کنید.

۱۴دی

سیستم آبیاری هوشمند

توسط aghakhani

سیستم آبیاری هوشمند در هوشمند سازی خانه در کرج و به ویژه در هوشمند سازی ویلا در کرج بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. هوشمند سازی ویلا در چهارباغ و هوشمند سازی ویلا در کردان از پر متقضی ترین مناطق در کرج برای این سیستم هوشمند می باشد.
این سیستم را می توانید بر روی اپلیکیشن اسمارت هوم بر روی تلفن همراه خود داشته باشید و حتی از راه دور نیز میزان آبیاری و قطع و وصل شدن آن را به راحتی کنترل کنید.

۱۳دی

سیستم امنیتی هوشمند

توسط aghakhani

سیستم امنیتی هوشمند در هوشمند سازی خانه در کرج و هوشمند سازی ویلا در کرج بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است. این سیستم از دیگر سیستم های هوشمند بیشتر طرفدار دارد. که یکی از دلایل مهم آن اهمیت زیاد امنیت خانه ها و ویلا ها می باشد. و اینکه هیچ خانه و ویلایی نتواند مورد سرقت سارقین قرار بگیرد. سیستم امنیتی یکی از بهترین روش های مقابله با این امر می باشد.

۱۳دی

سیستم تهویه هوشمند

توسط aghakhani

سیستم تهویه هوشمند از دیگر سیستم های مهم خانه می توان به سیستم تهویه که شامل مطبوع نگه داشتن هوای خانه ، داکت اسپیلت ها ، گرمایش از کف خانه و … می شود.

هوشمند سازی خانه در کرج و هوشمند سازی ویلا در کرج امروزه رونق بسیاری گرفته است. به دلیل مشله زیاد افراد برخی کار های روتین خانه از طریق گوشی های همراهمان قابل اجرا می باشد. و هر عملی از جمله سیستم آبیاری هوشمند ، سیستم امنیتی و … قابل اجرا بر روی اپلیکیشن اسمارت هوم در هوشمند سازی در کرج می باشد.

۱۲دی

قیمت هوشمند سازی خانه در کرج

توسط aghakhani

قیمت هوشمند سازی خانه در کرج

قیمت هوشمند سازی خانه در کرج کاملا بستگی به تجهیزات و سیستم های که نیاز به نصب آن ها در خانه ،ساختمان و یا ویلا هایتان می خواهید دارد. هر سیستم هوشمندی که شما می خواهید هر کدام ارزش مخصوص به خود را دارد. که شما می توانید تمامی سیستم های هوشمند را از طریق اپلیکیشن اسمارت هوم بر روی گوشی همراه تان کنترل کنید. هوشمند سازی خانه در کرج و هوشمند سازی ویلا در کرج بسیار رونق فراوان پیدا کرده است.

سیستم های هوشمند سازی در کرج شامل

  • سیستم روشنایی هوشمند
  • و سیستم آبیاری هوشمند
  • سیستم امنیتی و کنترل تردد هوشمند
  • سیستم تهویه و سرمایش و گرمایش هوشمند
  • و سیستم قفل هوشمند
  • سیستم های صوتی و تصویری هوشمند
  • همچنین سیستم موتوخانه و تصفیه خانه استخر هوشمند

همان طور که می دانید هزینه هر یک از سیستم های ذکر شده در متن بالا متفاوت می باشند. و با توجه به هر تعداد که در خانه خود نصب و فعال کنید هزینه آن متغیر می باشد. این سیستم های مختلف قابل کنترل با اپلیکیشن ها ساخته شده توسط شرکت که با آن ها می توانید هر جایی هستید همه ی سیستم هوشمند های خانه تان را کنترل کنید به عنوان مثل سیستم کنترل تردد که سیستمی است که می تواند باز و بسته شدن در ورودی و در پارکینگ و در های کرکره ای را کنترل کند. و همچنین رفت و امد ها را سر تایم مشخصی تحت کنترل دارد.

و همچنین سیستم روشنایی منزل که تحت کنترل اپلیکیشن داخل گوشی همراه شما می باشد. می توانید با آن روشنایی خانه را کم و یا زیاد کنید. و همچنین کرکره های برقی خانه را با توجه به تایم و نور دلخواه خود باز و بسته کنید. و دیگر سیستم ها را تحت پوشش خود قرار می دهد.

خانه هوشمند باعث کاهش مصرف انرژی یا به عبارت دیگر باعث بهینه سازی در مصرف انرژی می شود. که این خود دلیل بسیار محکمی برای تغییر روند و ساخت خانه ها می باشد. تکنولوژی ساختمان هوشمند نشان می دهد که تا چندین سال آینده ساختمان های کاملا هوشمند جایگزین ساختمان های معمولی و بدون آپشن و از حالت تکنولوژی لوکس و لاکچری به یک تکنولوژی ضروری در هر ساختمان تبدیل می شوند.
شرکت خانه هوشمند کیانی اسمارت یکی از بهترین شرکت های هوشمند سازی در کرج می باشد. که ششما با اطمینان کامل و باخیال راحت و قیمت مناسب می توانید خانه و ویلا های خود را بدون هیچ نگرانی هوشمند کنید.
۱۲دی

هوشمند سازی ویلا در چهارباغ

توسط aghakhani

هوشمند سازی ویلا در چهارباغ و به صورت اختصاصی در مناطقی باغ و ویلا های بسیاری وجود دارند رونق گرفته و انجام می شود. مناطقی چون هوشمند سازی ویلا در کرج و هوشمد سازی ویلا در کردان و … با سیستم های هوشمند آشنایی بسیاری دارند.

شما با هوشمند سازی خانه در کرج و داشتن سیستم هوشمند و داشتن اپلیکیشن اسمارت هوم بر روی گوشی همراهتان به راحتی می توانید تمامی نواحی ویلا خودتان را کنترل کنید.

۷دی

هوشمند سازی ویلا در کردان

توسط aghakhani

هوشمند سازی ویلا در کردان

هوشمند سازی ویلا در کردان و به صورت اختصاصی در مناطقی باغ و ویلا های بسیاری وجود دارند رونق گرفته و انجام می شود. مناطقی چون هوشمند سازی ویلا در کرج و هوشمد سازی ویلا در چهارباغ و … با سیستم های هوشمند آشنایی بسیاری دارند.

شما با هوشمند سازی خانه در کرج و داشتن سیستم هوشمند و داشتن اپلیکیشن اسمارت هوم بر روی گوشی همراهتان به راحتی می توانید تمام ویلا را کنترل کنید.

سیستم های امنیتی ویلا

این سیستم ها شامل کنترل تردد به داخل و خارج از ویلا می باشد. و همچنین دوربین های مدار بسته و جک پارکینگ و حتی در ورودی به خانه ی ویلا و دزدگیر خانه که همه جزو سیستم های امنیتی هوشمند ویلا ها و خانه ها می باشد.

سیستم ها روشنایی و تهویه ویلا

سیستم های روشنایی شامل روشنایی داخل خانه و حیاط ویلا می باشد که با اپلیکیشن نیز قابل کنترل هستند. می توانید نور را خاموش ، روشن یا به صورت دیم کنید. سیستم های تهویه هم شامل اسپیلت ها و … می باشد که باعث مطبوع سازی هوای داخل خانه می شود.

سیستم های موتور خانه و تصفیه خانه استخر

این سیستم به صورتی عمل می کند که آب استخر را تصفیه کرده و با استفاده از بویلری که موجود هست آب را گرم می کند و برای استفاده آن را آماده می کند. این بویلر و تصفیه آب را می توان با استفاده از هوشمند سازی و اپلیکیشن نیز اداره و کنترل کرد.

که این مورد برای استخر های موجود در ویلا ها امروزه موردی ضروری محسوب می شود. یکی از دلایل آن هم این است که آب به مرور زمان کثیف نمیشه و برای خالی کردن و تمیز کردن کف ان دیگر نیاز به زمان زیادی ندارد که صرف تمیز کاری و … بشود.

هوشمند سازی ویلا در کردان

دیگر قسمت ها در ویلا های کردان و … می توان به سقف متحرک بر روی استخر نیز اشاره کرد. به هنگامی که از استخر استفاده نمی کنیم سقف آن را می بندیم تا در برابر گرد و غبار و برخورد نور آفتاب بر روی آن جلوگیری کنیم.

سیستمی دیگر هم وجود ارد که برگ ها یا حشراتی که بر روی آب استخر ریخته می شود را جمعه می کند. که سیستمی مانند شوتیگ می باشد. که بسیار کارآمد و ضروری برای هر ویلای استخر دار می باشد.

۷دی

هوشمند سازی ویلا در کرج

توسط aghakhani

هوشمند سازی ویلا در کرج

هوشمند سازی ویلا در کرج به صورت اختصاصی در مناطقی باغ و ویلا های بسیاری وجود دارند رونق گرفته و انجام می شود. مناطقی چون هوشمند سازی ویلا در کردان و هوشمد سازی ویلا در چهارباغ و … با سیستم های هوشمند آشنایی بسیاری دارند.

شما با هوشمند سازی خانه در کرج و داشتن سیستم هوشمند و داشتن اپلیکیشن اسمارت هوم بر روی گوشی همراهتان به راحتی می توانید تمام ویلا را کنترل کنید.

هوشمند سازی ویلا در کرج

سیستم های امنیتی ویلا

این سیستم های هوشمند شامل کنترل تردد به داخل و خارج از ویلا می باشد. و همچنین دوربین های مدار بسته و جک پارکینگ و حتی در ورودی به خانه ی ویلا و دزدگیر خانه که همه جزو سیستم های امنیتی ویلا ها و خانه ها می باشد.

سیستم ها روشنایی و تهویه ویلا

سیستم های روشنایی شامل روشنایی داخل خانه و حیاط ویلا می باشد که با اپلیکیشن نیز قابل کنترل هستند. می توانید نور را خاموش ، روشن یا به صورت دیم کنید. سیستم های تهویه هم شامل اسپیلت ها و … می باشد که باعث مطبوع سازی هوای داخل خانه می شود.

سیستم های موتور خانه و تصفیه خانه استخر

این سیستم به صورتی عمل می کند که آب استخر را تصفیه کرده و با استفاده از بویلری که موجود هست آب را گرم می کند و برای استفاده آن را آماده می کند. این بویلر و تصفیه آب را می توان با استفاده از هوشمند سازی و اپلیکیشن نیز اداره و کنترل کرد.

که این مورد برای استخر های موجود در ویلا ها امروزه موردی ضروری محسوب می شود. یکی از دلایل آن هم این است که آب به مرور زمان کثیف نمیشه و برای خالی کردن و تمیز کردن کف ان دیگر نیاز به زمان زیادی ندارد که صرف تمیز کاری و … بشود.

هوشمند سازی ویلا در کردان

دیگر قسمت ها می توان به سقف متحرک بر روی استخر نیز اشاره کرد. به هنگامی که از استخر استفاده نمی کنیم سقف آن را می بندیم تا در برابر گرد و غبار و برخورد نور آفتاب بر روی آن جلوگیری کنیم. سیستمی دیگر هم وجود ارد که برگ ها یا حشراتی که بر روی آب استخر ریخته می شود را جمعه می کند. که سیستمی مانند شوتیگ می باشد. که بسیار کارآمد و ضروری برای هر ویلای استخر دار می باشد.