درباره ما

لوگو هوشمندسازی کیانی

خانه هوشمند کیانی

خانه هوشمند کیانی با مدیریت جناب مهندس امیر حمزه کیانی در سال 1389 با هدف افزایش سطح کیفی در راستای امنیت و آسایش با کادری مجرب و متخصص در زمینه برق و قدرت ، فناوری اطلاعات و همچنین گروهی از افراد متخصص در زمینه شبکه، آغاز به کار کردند. مجموعه کیانی اسمارت با دیدگاه و عملکردی متفاوت و قدرتمند سعی در ایجاد فضایی متفاوت در جهت ارتقای فعالیت هایی نوین در زمینه هوشمندسازی داشته است. که حتی در جهان بعنوان صنعتی نوپا شناخته می‌ شود.

اهداف و ماموریت‌ها

 

  • تمرکز، تحقیق و بررسی نیازهای در حال حاضر بازار هدف
  • بررسی و ارزیابی تمام و کمال پروژه‌ها در جهت بررسی امکانات مورد نیاز و ارائه پیشنهادات موثر
  • سعی در ارتقای سطح علمی و فرهنگی کارکنان برای انجام وظایف به نحوه احسنت
  • ارتقا سطح ایمنی و بهداشت کارکنان در حوزه مسائل ایمنی و بهداشت فردی و زیست محیطی
  • ارائه راهکارهای موثر و تخصصی در زمینه هوشمندسازی و اتوماسیون ساختمان
  • تیکه بر انتظارات، انتقادات و پیشنهادات مشتری در جهت ارتقای سطح کیفی در اجرا و کسب رضایت مشتری و وفاداری آنها

ویژگی‌های خانه هوشمند کیانی

ما در مجموعه کیانی اسمارت با ارائه بهترین راهکارها در زمینه هوشمند سازی خانه در کرج و اتوماسیون ساختمان تمامی ویژگی های خاص و مدنظر شما عزیزان را خلق می‌کنیم. ویژگی های منحصر به فرد ما در اثر بخشی و کارایی هرچه بهتر به شما در خانه هوشمند در کرج کمک خواهد کرد تا فضایی امن و آرام را تجربه کنید.

پشتیبانی از انواع پروتکل

تنوع در محصولات

گارانتی بدون قید و شرط

تنوع رابط کاربری

کنترل از راه دور

بهینه‌سازی‌مصرف انرژی

 

از دیگر ویژگی ها و مزایای خانه هوشمند کیانی کاهش هزینه در راسنای بهینه‌سازی مصرف انرژی از طریق کنترل هوشمند دما، کنترل سیستم های تهویه مطبوع در صورت باز بودن پنجره ها، مدیریت هوشمند روشنایی و تعریف سناریوهای دلخواه و جلوگیری از هدر رفتن انرژی در لحظه! با ما بهترین لحظات را در هرکجای دنیا که هستید سپری خواهید کرد.

تامین انرژی

 ترموستات های هوشمند یکی از راه های تامین و کنترل انرژی هستند و شما هرجای دنیا که باشید توسط اپلیکشن مربوط با گوشی همراه خود قادر به کنترل و مدیریت هوشمند دمای منزل، محل کار و فضای مورد نظرتان خواهید بود