حسگر امنیتی

حسگر امنیتی

حسگر امنیتی ، خانه هوشمند نوید و خبر آینده‌ ای را می‌ دهد که در آن تنها با یک فرمان صوتی ساده به هر چی می‌خواهید برسید. حتی اگر از خانه دور باشید. برخی کارهای منزل را می توانید از این طریق انجام دهید. ابزار های جالبی وجود دارند که امکانات زیادی را برای هوشمند سازی خانه انجام می‌ دهند. بسیاری از این ابزار ها، مانند زنگ و قفل هوشمند، دوربین‌ها، سنسور هوشمند و … مرتبط با سیستم امنیت خانه هوشمند می باشند.

سیستم امنیتی و حفاظتی هوشمند همان‌ طور که از نامش پیدا است. روش یا وسیله‌ ای است که به وسیله همکاری مجموعه‌ ای از اجزا و دستگاه‌ ها امنیت چیزی یا مکانی را فراهم می‌کنند. البته سیستم امنیتی خانه هوشمند که در واقع شبکه‌ ای از دستگاه‌ های الکترونیکی یکپارچه می باشد. این دستگاه‌ ها از طریق یک صفحه کنترل هوشمند با هم همکاری می‌ کنند. تا از خانه در مقابل سارقین و یا خطر های احتمالی دیگر محافظت کنند.

هوشمند سازی خانه در کرج

اعلان هشدار از راه دور و نمایش تصویری
چنانچه درب یا پنجره ای باز و یا شکسته شده باشد. سیستم امنیتی اسمارت هوم، ضمن اعلان هشدار در محل، شما را نیز از طریق اپ موبایل خود آگاه می‌ سازد. مشاهده‌ ی تصویر در لحظه و نیز ویدئوی ضبط شده، شما را در دستگیری سارقان یاری می‌رساند.

محافظت از اشیاء قیمتی
با قرار دادن سنسور های هوشمند اسمارت هوم در کشوی جواهرات یا اشیاء قیمتی، به محض جابجایی مشکوک یا باز شدن، روی تلفن همراه تان آگاه خواهید شد.

هشدار باز ماندن درب و پنجره
اگر فراموش کرده‌ اید که درب یا پنجره‌ ای را ببندید. سیستم هوشمند اسمارت هوم به هنگام خواب یا خروج از منزل، به شما این موضوع را یادآوری می‌ کند.

در بازکن هوشمند

اگر شخصی زنگ ورودی خانه‌ شما را بزند. روی تلفن‌ همراه شما – چه در خانه و چه بیرون – با او ارتباط صوتی و یا صوتی تصویری خواهید داشت. می‌ توانید به او خوشامد نیز بگویید یا از اینکه در منزل نیستید از آن شخص عذر خواهی نمایید.

قفل درب مجهز به رمز، حسگر اثر انگشت

دیگر نگران جا ماندن کلید های خود نباشید! درب هوشمند اسمارت هوم به شما این امکان را خواهد داد که درب را با رمز عبور، اثر انگشت یا کارت RFID باز کنید.

هوشمند سازی خانه
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *