سیستم صوتی هوشمند

خانه هوشمند

تفاوت اصلی یک خانه هوشمند با خانه های سنتی در مدیریت تجهیزات برقی خانه است . در خانه هوشمند ،ما راهکارها و امکانات رفاهی جذابی برای مدیریت انرژی ، نورپردازی و روشنایی ،  سیستم های هواساز و برودتی ، کنترل آب و گاز ، درهای ورودی و پارکینگ ، آسانسور ، پرده ها ، کنترل و نظارت ، لوازم برقی و هرآنچه که تصورش را میکنید ارائه کرده ایم .

اگر می پرسید فایده داشتن خانه هوشمند در چیست جواب فقط یک کلام است : کاهش هزینه ها و البته راحتی و رفاه شما  .

خانه ام را چگونه هوشمند کنم؟

قصد دارید خانه خود را هوشمند کنید ؟ از کجا شروع کرده اید ؟ جستجو در گوگل ؟ پرس و جو از دوستانی که تجربه این کار را داشته اند ؟ آیا اطلاعات پراکنده و ضد و نقیضی که دریافت کرده اید شما را سردرگم کرده و قادر به تصمیم گیری نیستید ؟ آیا متوجه شده اید که بعضی از کاربران خانه هوشمند بسیار راضی و برخی کاملا ناراضی هستند و این موجب نگرانی شما شده است ؟

ما راه بهتری را برای شما در نظر گرفته ایم ، ما بدون هیچ چشم داشتی و صرفا بخاطر عشق به حرفه خود و جلوگیری از اشتباه مشتریان در انتخاب و در نتیجه تبلیغ منفی بر ضد هوشمند سازی، به صورت کاملا رایگان ، تجربه و اطلاعات خود را در اختیار شما قرار می دهیم .

کنرل خانه هوشمند

کنترل خانه از راه دور

هوشمندسازی برای خانه های مدرن یک امر اجتناب ناپذیر و ضروری است.ما محصولی را به شما ارائه می کنیم که تلفیقی از هنر و تکنولوژی است .کنترل پنل ها و کلیدهای هوشمند کاربردی و زیبا که زینت بخش هر نوع دکوراسیونی خواهد بود و البته راحتی ، امنیت و بهینه سازی انرژی اولین مزایایی است که خانه هوشمند برایتان به ارمغان می آورد. لذت کنترل خانه از طریق یک اپلیکیشن آن هم از هر کجا که باشید ، لذتی منحصر به فرد و تجربه ای دل انگیز را برایتان رقم خواهد زد.آیا به مزایای داشتن خانه هوشمند فکر کرده اید ؟

کنترل روشنایی خانه هوشمند

نورپردازی یکی از مهمترین المان های هر خانه است ، اما همیشه کنترل روشنایی منزل یکی از دغدغه های ساکنین است . شما به آسانی می توانید از طریق سیستم هوشمند ما ، روشنایی منزل را مدیریت کنید. با دسترسی های سیستم هوشمند ما شما می توانید نور پردازی مدرن و کم مصرفی داشته باشید ، نور ها را کم و زیاد یا خاموش و روشن کنید ، رنگ نورپردازی را تغییر دهید . در ساعات خاصی به صورت خودکار روشنایی را خاموش یا روشن کنید و یا یک سناریو تعریف کنید و تمامی آنها را از طریق اپلیکیشن موبایل خود نیز تنظیم کنید.

کنترل هوشمند روشنایی

کنترل هوشمند گرمایش و سرمایش

همه می خواهیم در خانه ی خود آرامش داشته باشیم و استراحت کنیم اما نمی خواهیم هزینه های قبض بالایی را بپردازیم و یا دائم با اعضای خانواده در چالش باشیم .پس اطمینان داشتن از درجه حرارت خانه ، تهویه و تهویه مطبوع و سیستم های گرمایش آب می تواند به ما کمک کند.با استفاده از سیستم هوشمند ما ، می توانید به راحتی فقط سیستم گرمایش یا سرمایش اتاق هایی که از آنها استفاده می کنید را فعال کنید.شما با فشردن یک دکمه می توانید تنظیماتی که از قبل برنامه ریزی کرده اید را اعمال نمایید و یا زمانی که خارج از منزل هستید می توانید قبل از رسیدنتان سیستم ها را فعال کنید تا وقتی که به خانه می رسید به دمای مطلوب رسیده باشد.

کنترل هوشمند پرده ها

پرده های هوشمند نهایت راحتی را در اختیار کاربر قرار می دهند. کاربر می تواند آنها را طوری تنظیم کند که هنگام طلوع آفتاب پرده ها به صورت خودکار باز شوند و زمانی که سطح نور کاهش می یابد ، بسته شوند . شما می توانید از طریق کنترل پنل ها ، کلیدها و نرم افزارهای موبایل و حتی به صورت دستی به پرده ها فرمان دهید.

شما حتی می توانید برای افزایش ضریب ایمنی به پرده ها طوری برنامه دهید تا زمانی که در مسافرت هستید به طور منظم باز یا بسته شوند و لامپ ها روشن و خاموش شوند و شرایطی ایجاد کنید طوری که گویا در خانه هستید.

پرده هوشمند
سیستم صوتی هوشمند

سیستم صوتی هوشمند

با استفاده از سیستم صوتی هوشمند ما ، موسیقی متن زندگی را آنطور که دوست دارید کنترل کنید . سیستم ما به شما این امکان را می دهد تا موسیقی مورد علاقه خود را در یک اتاق ، چند اتاق ، حمام ، یا در کل خانه پخش کنید و یا آنرا طوری برنامه دهید تا با جابجا شدن شما موسیقی شما را دنبال کند . شما می توانید سناریوهای مختلفی به برنامه پخش موسیقی خود بدهید مثل سناریو تولد ، سناریو مدیتیشن و … و یا سناریو مسافرت برای افزایش ضریب ایمنی که در این وضعیت می توانید صداهای از پیش ضبط شده محیط خانه را در زمانبندی های خاصی پخش کنید تا این حس به وجود آید که در منزل هستید.

سیستم امنیتی هوشمند

یک خانه باید تا حد امکان ایمن باشد ، ما راه حل های بسیار قدرتمندی ارائه کرده ایم تا کاربران محصولاتمان از بهترین حفاظت و آرامش برخوردار باشند . استفاده از آشکارسازها ،سنسورهای تشخیصی نظیر سنسور حضور،سنسور نشت آب،سنسور نشت گاز،سنسور قطعی برق ،سنسور دما و رطوبت ،سنسورهای بازشدن در و پنجره و سیستم اعلام وضعیت خانه مثل باز ماندن در و … امکانات گسترده ای را جهت کنترل ایمنی خانه ارائه می دهند. همچنین با استفاده از دوربین مداربسته و دوربین آیفون و پارکینگ می توان بر شرایط خانه نظارت داشت.

البته در کنار همه اینها کابر می تواند سناریو شبیه سازی حضور را فعال سازد و یا از طریق سیستم صوتی و آیفون با کسانی که به خانه مراجعه می کنند مکالمه داشته باشد و یا سناریو وحشت ، فعالساز دود و یا تله موش را اجرا نماید.

سیستم امنیتی

با ما بهترین باشید

امروز خدا را سپاسگزاریم که بعد از این سالها به پشتوانه اعتماد شما که بزرگترین سرمایه ما هستید بعنوان برند برتر و معتمد شناخته می شویم و توانسته ایم صدها واحد پروژه لوکس هوشمند سازی را با کسب رضایتمندی و موفقیت به پایان رسانیم .

انتخاب درست

اولین و مهمترین مساله در هوشمندسازی خانه انتخاب درست پروتکل و برند است، پیشنهاد ما این است که حتی در صورتیکه قصد همکاری در اجرای پروژه را با ما ندارید از تجربه ، تخصص و مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

طراحی و اجرای دقیق

دومین گام در داشتن یک خانه هوشمند ایده آل طراحی بی نقص و اجرای دقیق پروژه است ، هوشمندسازی یک مقوله کاملا تخصصی است که در صورت اجرای غیراصولی هر یک از مراحل آن ، نتیجه کار شما را مأیوس خواهد کرد.

رضایتمندی کاربر

در نهایت با داشتن انتخاب درست محصول و اجرای پروژه توسط یک تیم متخصص شما می توانید در آرامش کامل از معجزه تکنولوژی و امکانات جذاب یک خانه هوشمند ایده آل لذت ببرید و البته آن را به دیگران توصیه کنید .

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید