هوشمندسازی باغ و ویلا

یکی از مشکلاتی که صاحبان باغ ویلاها همیشه با آن روبرو هستند و گاهی آنقدر موجب زحمت و یا خسارت می شود که برخی باغ یا ویلای خود را می فروشند فاصله زیاد محل سکونت مالک تا باغ ویلای اوست که همین مساله موجب ناتوانی در مدیریت و کنترل مناسب باغ ویلا شده که نتایجی همچون هدر رفت انرژی ، سرقت های پیاپی ، خشک شدن درختان ، آلودگی آب استخر و … می باشد .

ما راه حل های بسیار هوشمندانه و البته بهینه و کاربردی برای حل اینگونه مسائل ایجاد کرده ایم تا شما بتوانید بدون دغدغه و با آرامش کامل از داشتن یک باغ ویلای هوشمند لذت ببرید .

مجموعه خدمات قابل ارائه :

تعریف چندین سناریوی مختلف جهت اجرای خودکار عملیات

کنترل سیستم سرمایش و گرمایش

کنترل سیستم موتورخانه و استخر

کنترل سیستم آبیاری و آبرسانی

کنترل سیستم روشنایی و نورپردازی

کنترل سیستم اعلام سرقت و دوربین مداربسته

کنترل سیستم نشت آب و گاز

کنترل سیستم ورود و خروج

کنترل سیستم احضار نگهبان

سناریو هوشمند در ویلا :

تصور کنید تصمیم میگیرید در ویلایتان برای تولد یکی از عزیزانتان او را سورپرایز کنید ، به سادگی از طریق لمس یک دکمه در تلفن هوشمند خود شرایط ویلا آماده مراسم تولد خواهد شد مثلا سیستم سرمایش یا گرمایش شما روشن می شود و دمای متعادل را فراهم می کند ، نورپردازی خاصی در محیط اجرا می شود ، آب استخر گرم می شود و روکش آن باز می گردد. گیاهان آبیاری می شوند ، یخچال روشن می شود و سرمای لازم را پیدا می کند ، چای ساز دقایقی قبل از رسیدن شما روشن می شود و به محض ورود شما درها باز شده و موزیک دلخواه شما به صورت خودکار همزمان با رقص نور و نورپردازی ساختمان پخش می شوند. همه اینها فقط با یک لمس جادویی!!!

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید