خانه_هوشمند_چیست؟

خانه هوشمند چیست؟

خانه هوشمند خانه ای است که در آن تمامی تأسیسات برقی ساختمان شامل نورپردازی و روشنایی ،سیستم های صوت و تصویر ،اینترنت ،سیستم های سرمایش وگرمایش، کنترل آب و گاز، درهای ورودی و پارکینگ،آیفون های تصویری و ارتباط داخلی، آسانسور ، پرده ها، دوربین های مداربسته، دزدگیر، سنسورهای نشت آب و گاز، آبیاری گیاهان و باغچه و هرآنچه که تصورش را میکنید به صورت خودکار عمل می کند و شما نیز می توانید از طریق تلفن همراه از هرکجای دنیا کنترل خانه تان را در دست بگیرید.

مزایای خانه هوشمند

مدیریت همه تجهیزات خانه از راه دور ،صرفه جویی در مصرف انرژی، افزایش ضریب امنیت و آسایش، افزایش سطح رفاهی زندگی و استفاده از تکنولوژی برای خدمات بیشتر به بشر از جمله اهداف خانه هوشمند است .یکی از بزرگترین مزایای خانه هوشمند استفاده صد در صدی از تمامی امکانات تجهیزات برقی و الکترونیکی در یک ساختمان است. مزیت دیگر خانه هوشمند افزایش ارزش ملک و البته تمایز و خرید و فروش بهتر در مقایسه با املاک سنتی است.

مزایای_خانه_هوشمند
خانه_هوشمند

خانه ام را چگونه هوشمند کنم؟

قصد دارید خانه خود را هوشمند کنید؟ از کجا شروع کرده اید؟ جستجو در گوگل؟ پرس و جو از دوستانی که تجربه این کار را داشته اند؟ آیا اطلاعات پراکنده و ضد و نقیضی که دریافت کرده اید شما را سردرگم کرده و قادر به تصمیم گیری نیستید؟ آیا متوجه شده اید که بعضی از کاربران خانه هوشمند بسیار راضی و برخی کاملا ناراضی هستند و این موجب نگرانی شما شده است؟ با ما تماس بگیرید و از نمایشگاه دائمی ما بازدید کنید، اینجا همه چیز را لمس خواهید کرد.

کنترل خانه از راه دور

تجربه استفاده از تلفن همراه را بخاطر بیاورید، در ابتدا هیچ کس فکر نمی کرد روزی برسد که همه کارهای روزمره مان را از طریق گوشی های هوشمند انجام دهیم .امروز با استفاده از کنترل خانه از طریق گوشی هوشمند زندگی راحت تری را تجربه خواهید کرد و به زودی داشتن یک خانه هوشمند یکی از ضرورت های زندگی آینده خواهد بود به ویژه در جهان پس از کووید19. از طریق یک نرم افزار شیرهای آب و گاز خود را قطع کنید،روشنایی را کنترل کنید، درون خانه را ببینید و …

کنترل_از_راه_دور
خانه_هوشمند_ویروس

هوشمندسازی و ویروس های اپیدمی

امروزه با فراگیر شدن بیماری های اپیدمی یکی از بهترین شیوه های پیشگیری از ابتلا عدم لمس سطوح است. هوشمندسازی این امکان را به شما خواهد داد تا در ساختمان های مختلف اعم از مسکونی، تجاری و اداری با به حداقل رساندن نیاز لمس به اشیاء و سطوح و کاهش حداکثری نیاز به تردد در قسمت های مختلف بتوانید امور خود را اداره نمایید .برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله شهر هوشمند را در قسمت آموزش مطالعه کنید.

کنترل روشنایی خانه هوشمند

نورپردازی یکی از مهمترین المان های هر خانه است ، اما همیشه کنترل روشنایی منزل یکی از دغدغه های ساکنین است . شما به آسانی می توانید از طریق سیستم هوشمند ما ، روشنایی منزل را مدیریت کنید. با دسترسی های سیستم هوشمند ما شما می توانید نور پردازی مدرن و کم مصرفی داشته باشید ، نور ها را کم و زیاد یا خاموش و روشن کنید ، رنگ نورپردازی را تغییر دهید . در ساعات خاصی به صورت خودکار روشنایی را خاموش یا روشن کنید و یا یک سناریو تعریف کنید و تمامی آنها را از طریق اپلیکیشن موبایل خود نیز تنظیم کنید.

روشنایی_هوشمند
سرمایش_گرمایش_هوشمند

کنترل هوشمند گرمایش و سرمایش

اطمینان داشتن از درجه حرارت خانه ، تهویه و تهویه مطبوع و سیستم های گرمایش آب می تواند به ما کمک کند تا آسایش بیشتری داشته باشیم.با استفاده از سیستم هوشمند، می توانید به راحتی فقط سیستم گرمایش یا سرمایش اتاق هایی که از آنها استفاده می کنید را فعال کنید.شما با فشردن یک دکمه می توانید تنظیماتی که از قبل برنامه ریزی کرده اید را اعمال نمایید و یا زمانی که خارج از منزل هستید قبل از رسیدنتان سیستم ها را فعال کنید تا به دمای مطلوب شما برسد.

کنترل هوشمند پرده ها

پرده های هوشمند نهایت راحتی را در اختیار کاربر قرار می دهند. کاربر می تواند آنها را طوری تنظیم کند که هنگام طلوع آفتاب پرده ها به صورت خودکار باز شوند و از روشنایی روز استفاده کنید تا در مصرف صرفه جویی شود و زمانی که سطح نور کاهش می یابد ، بسته شوند. شما می توانید از طریق کنترل پنل ها ، کلیدها و نرم افزارهای موبایل و حتی به صورت دستی به پرده ها فرمان دهید.

پرده_هوشمند
سیستم_صوتی_هوشمند

سیستم صوتی هوشمند

با استفاده از سیستم صوتی هوشمند ما ، موسیقی متن زندگی را آنطور که دوست دارید کنترل کنید . سیستم ما به شما این امکان را می دهد تا موسیقی مورد علاقه خود را در یک اتاق ، چند اتاق ، حمام ، یا در کل خانه پخش کنید و یا آنرا طوری برنامه دهید تا با جابجا شدن شما موسیقی شما را دنبال کند . شما می توانید سناریوهای مختلفی به برنامه پخش موسیقی خود بدهید مثل سناریو تولد ، سناریو مدیتیشن و … و یا سناریو مسافرت برای افزایش ضریب ایمنی که در این وضعیت می توانید صداهای از پیش ضبط شده محیط خانه را در زمانبندی های خاصی پخش کنید تا این حس به وجود آید که در منزل هستید.

سیستم امنیتی هوشمند

یک خانه باید تا حد امکان ایمن باشد ، ما راه حل های بسیار قدرتمندی ارائه کرده ایم تا کاربران محصولاتمان از بهترین حفاظت و آرامش برخوردار باشند . استفاده از آشکارسازها ،سنسورهای تشخیصی نظیر سنسور حضور،سنسور نشت آب،سنسور نشت گاز،سنسور قطعی برق ،سنسور دما و رطوبت ،سنسورهای بازشدن در و پنجره و سیستم اعلام وضعیت خانه مثل باز ماندن در و … امکانات گسترده ای را جهت کنترل ایمنی خانه ارائه می دهند. همچنین با استفاده از دوربین مداربسته و دوربین آیفون و پارکینگ می توان بر شرایط خانه نظارت داشت.

سیستم امنیتی هوشمند

با ما بهترین باشید

امروز خدا را سپاسگزاریم که بعد از این سالها به پشتوانه اعتماد شما که بزرگترین سرمایه ما هستید بعنوان برند برتر و معتمد شناخته می شویم و توانسته ایم صدها واحد پروژه لوکس هوشمند سازی را با کسب رضایتمندی و موفقیت به پایان رسانیم .

انتخاب درست

اولین و مهمترین مساله در هوشمندسازی خانه انتخاب درست پروتکل و برند است، پیشنهاد ما این است که حتی در صورتیکه قصد همکاری در اجرای پروژه را با ما ندارید از تجربه ، تخصص و مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

طراحی و اجرای دقیق

دومین گام در داشتن یک خانه هوشمند ایده آل طراحی بی نقص و اجرای دقیق پروژه است ، هوشمندسازی یک مقوله کاملا تخصصی است که در صورت اجرای غیراصولی هر یک از مراحل آن ، نتیجه کار شما را مأیوس خواهد کرد.

رضایتمندی کاربر

در نهایت با داشتن انتخاب درست محصول و اجرای پروژه توسط یک تیم متخصص شما می توانید در آرامش کامل از معجزه تکنولوژی و امکانات جذاب یک خانه هوشمند ایده آل لذت ببرید و البته آن را به دیگران توصیه کنید .

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید